• Projekt: "Przedszkole bez granic"

18.10 odbyło się spotkanie naszych starszaków z grupą przedszkolną z Ostrawy. Zostaliśmy przyjęci po królewsku.

Zajęcia, które prowadził pan Paweł - leśniczy wiele nas nauczyły, gdyż mogliśmy obserwować naturalne środowisko zwierząt. W czasie różnorodnych działań korzystaliśmy z szkieł powiększających, sylwet ptaków .

• Dzień marchewki

Dnia 15.10.2021 r. w naszym przedszkolu świętowaliśmy "DZIEŃ MARCHEWKI". Jak sama nazwa wskazuje tego dnia królowała oczywiście marchewka. Stroje dzieci i pań miały kolor marchewkowy. Na głowach wszyscy z dumą nosili opaski z marchewką.

Po śniadaniu rozpoczęła się zabawa. Dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach związanych z marchewką, można się było dowiedzieć się o licznych jej zaletach, szczególnie zdrowotnych. Tańczyły przy skocznych rytmach piosenki pt. „ Urodziny marchewki”.

• Podziękowania

W naszym przedszkolu 14 października to nie tylko potocznie nazywany Dzień Nauczyciela, to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze.

• Projekt polsko-czeski

W ramach projektu polsko-czeskiego w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie on-line z dziećmi z grupy IV i V, zorganozowanym przez nauczycielki panią Jadwigę i panią Agatę. Dzieci przedstawiły się wykonując układ taneczny z nauczycielkami. Następne spotkanie już w zaprzyjaźnionym przedszkolu im. P.Lumumby w Ostrawie.

• Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do przedszkola, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
      wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

• Nazwa przedszkola
        • E-mail przedszkola