• Wielkanocny zajączek

Dzisiaj do naszego przedszkola przyszedł Wielkanocny Zajączek.

Oczywiście nikt go nie widział, bo któż by nadążył za jego szybkim kicaniem.

Nasz miły gość zostawił dla dzieci słodkie upominki, które każdy przedszkolak musiał odnaleźć w przedszkolnym ogródku.

Wspólna zabawa z udziałem zajączka dopełniła dzisiejsze świętowanie.

• Ważne

DRODZY RODZICE ! Decyzją Premiera i Ministra Zdrowia wynikającą z konieczności zapobiegania rozpowszechniania się COVID-19 PRZEDSZKOLE ZOSTAJE ZAMKNIĘTE od 27.03.2021 do 9.04.2021.

Ze względu na bezpieczeństwo dzieci i rodziców, zamknięte zostaną żłobki i przedszkola. Wyjątkiem będzie sprawowanie opieki nad dziećmi pracowników medycznych i służb porządkowych (m.in. żołnierzy, funkcjonariuszy policji i straży pożarnej).

• Powitanie wiosny

„Czym powitać cię wiosenko, gdy zielona wracasz znów,
            chyba tańcem i piosenką, bo to milsze jest od słów”

Dzieci uroczyście powitały wiosnę poprzez wspólne zaśpiewanie piosenki i taniec. Mamy nadzieję, że upragniona wiosna na dobre pozostanie z nami, zazieleni łąki, drzewa i trawy oraz pozwoli rozkwitnąć kwiatom!

• Gratulujemy

Gratulujemy naszemu podopiecznemu Karolowi S. z grupy 4 za zajęcie drugiego miejsca w konkursie plastycznym: Mój własny anioł. Karolu cieszymy się razem z Tobą i życzymy dalszych sukcesów.

• Dzień Morza

17 marca przedszkolaki świętowały Światowy Dzień Morza. Tego dnia wśród dzieci dominował morski kolor. Podczas tej uroczystości wybraliśmy się w podróż po morzu, w którym napotkaliśmy kolorowe rybki oraz muszelki. Szum fal i śpiew mew... Przedszkolaki wykonały swoje własne akwarium z rybkami.

• Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do przedszkola, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
      wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

• Nazwa przedszkola
        • E-mail przedszkola