Dzieci z grupy III odwiedziły przychodnię lekarską Medhouse oraz znajdującą się tam aptekę.
Pani farmaceutka tłumaczyła dzieciom,że leki można przyjmować tylko , gdy się jest chorym i pod opieką dorosłych.
Przedszkolaki zobaczyły ciekawy sprzęt farmaceutyczny i sposób wykonywania niektórych leków.
Spotkanie z pracownikami przychodni było na równi wielką przygodą .Dzięki tej wizycie każdy przedszkolak dokładnie wie na czym polega praca lekarza, pielęgniarki i pani w rejestracji. Dzieci zgodnie stwierdziły , że ta wizyta była bardzo pouczająca. Pracownikom apteki i przychodni bardzo dziękujemy.
zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce -album fotograficzny
Niespodzianką dla dzieci było nie tylko szukanie 
