• Ważne

• 17.08.2023
        • Zapraszamy rodziców na zebranie organizacyjne

30.08.2023r (środa) o godz: 16:00

• Wakacje w naszym przedszkolu

• 10.08.2023
        • Wakacje – czas oczekiwany zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Jednak bez znajomości podstawowych zasad bezpieczeństwa nie zawsze kończą się szczęśliwie. By ustrzec naszych przedszkolaków przed wszelkimi niebezpieczeństwami, przygotowane zostały zajęcia, których celem jest wprowadzenie dzieci w beztroski czas wakacji z uniknięciem wszelkich niebezpieczeństw. Zajęcia te mają za zadanie przygotować dzieci do bezpiecznego wypoczynku i zachowania szczególnej ostrożności w niektórych sytuacjach.

Ruch odgrywa olbrzymią rolę w życiu każdego człowieka, a zwłaszcza u najmłodszych dzieci. Wiek dziecięcy jest najważniejszym okresem rozwoju człowieka. W tym czasie rozwijają się wszystkie układy organizmu wywierające wpływ na prawidłową postawę ciała. Dziecko nabywa właściwe nawyki ruchowe, takie jak poprawne chodzenie, utrzymywanie odpowiedniej pozycji pleców, czy równowagi ciała. Przede wszystkim ruch, dobrze zorganizowana zabawa z maluchem sprawia mu niebywałą radość. Dziecko jest żywe, szczęśliwe, komunikatywne i szybciej reaguje na bodźce.

NASZE PRZEDSZKOLAKI ŚWIETNIE SIĘ BAWIĄ PODCZAS WAKACJI W PRZEDSZKOLU.