• Sportowa Olimpiada Przedszkolna

• 17.05.2024
        • 16 maja drużyna naszych sześciolatków w składzie: Jan, Oliwier, Kacper, Zuzanna, Nikola, Zuzanna, miała okazję uczestniczyć w zmaganiach podczas Sportowej Olimpiady Przedszkolnej. Przedszkolaki uczestniczyły w konkurencjach indywidualnych oraz w sztafecie drużynowej. Wspaniale sobie kibicując i wspierając się jako drużyna. Zawody zakończyły się pysznym tortem, medalami i upominkami dla wszystkich uczestników.

• Zajęcia otwarte dla rodziców w grupie I

• 17.05.2024
        • 14 maja w najmłodszej grupie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców.

Serdecznie dziękujemy za przybycie rodzicom na zajęcia sportowo - ruchowe. Było bardzo dużo zabawy, ruchu oraz śmiechu a dzieci były zachwycone obecnością rodziców podczas zajęć.

• Kolorowy spektakl

• 17.05.2024
        • "Zamieszanie w świecie bajek" to kolorowy spektakl, który mogły podziwiać w dniu dzisiejszym dzieci z gr. III, IV i V. Przedstawienie zostało przygotowane przez aktorów amatorskiego teatru działającego przy SWUTW.

Przed rozpoczęciem widowiska dzieci z gr. V udzielały wywiadu pani redaktor Radia 90. Opowiadały o swoich ulubionych bajkach.

• Dzień bibliotekarza ...

• 12.05.2024
        • ... z tej okazji odwiedziliśmy z grupą IV Bibliotekę w Wodzisławiu Śląskim. Dzieci wysłuchały przygody swojego ulubionego bohatera z książki "Akademia Pana Kleksa", a następnie wykonały drzwi do swoich ulubionych bajek.

Była też wspólne zwiedzanie czytelni dla dzieci i dorosłych oraz Biblioteki muzycznej. Biblioteka - miejsce na czasie.

• Dzień bibliotekarza

• 12.05.2024
        • W miniony piątek odbyło się spotkanie z panią Izabelą, pracownikiem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej. Dzieci wysłuchały bajek czytanych przez naszego gościa oraz zadawały pytania, na które pani Iza chętnie odpowiadała.

• Spotkanie z Uniwersytetem III Wieku

• 09.05.2024
        • Dziś w grupie III i IV odbyły się zajęcia, przeprowadzone przez panią Agatę i panią Asię z Uniwersytetu III Wieku. Dzieci dowiedziały się do czego mogą służyć igły sosny i co można z nich zrobić. Dziś powstała sól do kąpieli, której aromat zachwycił wszystkie dzieci.

• 06.05.2024
        • Kochani rodzice mamy nadzieję, że termin macie już dawno zarezerwowany na nasz festyn rodzinny

Zapraszamy wszystkich serdecznie w piątek 24 Maja od 16:00 do 18:00.

• Gratulacje

• 09.05.2024
        • Miło nam poinformować iż, w powiatowym konkursie plastycznym „Wodzisław Śląski oczami dziecka” organizowanym przez PP nr 6 nasi wychowankowie zajęli następujące miejsca:

w grupie młodszej :

Maksymilian K. z 2 grupy- II miejsce

w grupie starszej:

Borys O. z grupy 3- II miejsce

oraz Mateusz N. z grupy 3 uzyskał wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy chłopcom oraz życzymy kolejnych sukcesów!