• WAŻNE! Wiadomość od prezydenta Mieczysława Kiecy

• 24.04.2020
        • Ważne informacje dla rodziców

Obecne warunki nie pozwalają, żebyśmy teraz otworzyli szkoły, przedszkola i żłobki - poinformował Minister Edukacji Dariusz Piontkowski.

Przerwę wydłużono do 24 maja.

• 10.04.2020
        • Informujemy, że zgodnie z decyzją Pana premiera Mateusza Morawieckiego przedłużone zostają wszystkie zaostrzenia dotychczas wprowadzone przez Rząd RP. Do 26 kwietnia 2020r zostaje zawieszona działalność żłobków, przedszkoli oraz szkół.

• Konkurs roztrzygnięty

• 10.04.2020
        • Gratulujemy naszej podopiecznej Neli L. za otrzymanie wyróżniena w "Konkursie na najpiękniejszą pisankę" organizowaną przez prezydenta Mieczysława Kiecę. Z uwagi na wprowadzenie stanu epidemii w Polsce i idące za tym ograniczenia prace można było zgłaszać w tym roku za pośrednictwem poczty e-mailowej.

Gratulacje Nelu

• ŻYCZENIA

• 07.04.2020
        • Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych

pełnych wiary, nadziei i miłości w otoczeniu najbliższej rodziny

życzy Pani Dyrektor i pracownicy Publicznego Przedszkola nr 15.

• Odbiór faktur

• 02.04.2020
        • Dyrektor informuje o przygotowanych fakturach za miesiąc marzec 2020r.

Kwota do zapłaty będzie podawana telefonicznie w godzinach od 8:00 – 12:00.

• W zwiazku z licznymi zapytaniami Rodziców - informujemy

• 02.04.2020
        • Oświadczenie woli rodzica należy wypełnić i przesłać podpisane na pocztę przedszkola lub podpisane umieścić w kopercie i wrzucić do skrzynki pocztowej placówki. Do dnia 03.04.2020 r. do godz. 15.00 należy zgłosić do placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane i potwierdzić wolę korzystania z usług tej placówki. Ze względu na wprowadzony stan epidemii potwierdzenie woli odbywać się będzie poprzez przesłanie wersji elektronicznej oświadczenia do przedszkola, którego dziecko zostało zakwalifikowane, lub złożenie poświadczenia telefonicznego w przedszkolu.

Przypominamy!

Jeżeli Rodzice nie potwierdzą woli przyjęcia dziecka w określonym wyżej terminie, zostanie dziecko wykreślone z listy przyjętych. Publikacja list dzieci przyjętych nastąpi w dniu 06.04.2020 r. o godz. 13.00.

Link do formularza został podany w ogłoszeniu o "Potwierdzeniu woli Rodzica".

• WNIOSEK DLA RODZICÓW

• 01.04.2020
        • Ogłoszenie

Drodzy rodzice, jeżeli Wasze dziecko zostało zakwalifikowane na nowy rok szkolny i chcą Państwo korzystać z usług placówki PP nr15 prosimy o podpisanie stosownych dokumentów. Oświadczenie woli rodzica należy wypełnić i przesłać podpisane na pocztę przedszkola lub podpisane umieścić w kopercie i wrzucić do skrzynki pocztowej placówki. Poniżej znaduje się link do strony