• FERIE ZIMOWE W PRZEDSZKOLU

11.01.2020

Informujemy Rodziców i dzieci, że od 13 stycznia 2020r rozpoczynają się ferie zimowe, które będą trwać do 24 stycznia 2020r. Życzymy udanego odpoczynku  i bezpiecznego powrotu do przedszkola.

Przedszkole jest czynne dla dzieci wcześniej zgłoszonych.

Pani Dyrektor oraz Personel Przedszkola.

• DZIEŃ BACI I DZIADKA W NASZYM PRZEDSZKOLU

08.01.2020

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. W pięknie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe. W tym roku dużą niespodzianką były wspólne zabawy z dziadkami w formie zabaw typu:, „Jaka to melodia? czy „Odgadnij babciu/ dziadku, czym cię karmi wnuk? Cała zabawa zakończyła się wręczeniem prezentów samodzielnie wykonanych przez wnuki oraz słodkim poczęstunkiem.  Ze względów organizacyjnych Dzień Babci i Dziadka będzie trwał w przedszkolu od 8 do 10 stycznia.

02.01.2020

Miło Nam poinformować, że nasza placówka otrzymała podziękowanie za udział w ogólnopolskiej kampanii BohaterON-włącz historię. Przypominamy, że projekt polegał na uhonorowaniu i upamiętnieniu Powstańców Warszawskich i promocję historii Polski XX wieku.