• BOHATER TYGODNIA

      27.05.2019

      W ramach projektu "Bohater tygodnia" gr.V odwiedziła mama Adasia pani Agata. Przedszkolaki z radością zareagowały na propozycję gościa i bardzo chętnie zrobiły pyszną i zdrową sałatkę owocową. Po zjedzeniu porcji witamin pani Agata zaprosiła dzieci do wykonania biżuterii z kolorowych gumek. Nie zabrakło również słodkości. Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wspólną zabawę.

     • SPOTKANIE W BIBLIOTECE

      27.05.2019

       

      22.05 dzieci z gr.V po raz ostatni w tym roku szkolnym odwiedziły bibliotekę na oś. XXX-lecia.

      Z zaciekawieniem słuchały zakończenia przygód Fizi Pończoszanki czyli Pippi. Tym razem główna bohaterka zabrała młodych słuchaczy do cyrku. Przedszkolaki miały również okazję, dzielić się swoimi wspomnieniami z oglądania występów cyrkowych. Oczywiście nie zabrakło wspólnej i bardzo wesołej zabawy w "Parzącą chusteczkę". Na zakończenie dzieci wręczyły pani bibliotekarce podziękowania w formie laurek.

       

     • W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH

      27.05.2019

       

      21 maja w przedszkolu gościliśmy rodzicółw Józka i Antka. Pani Żaneta i pan Mateusz przybliżyli dzieciom tajniki zawodu pielęgniarki i lekarza w ramach omawianej tematyki "Zawody naszych rodziców". Serdecznie dziękujemy za przekazaną wiedzę i poświęcony czas.

       

       

       

       

     • Projekt Kompetentni cyfrowo

      10.05.2019

       Trwa rekrutacja uczestników i uczestniczek do projektu Kompetentni cyfrowo – rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Jeżeli masz co najmniej 25 lat i jesteś mieszkańcem Wodzisławia Śląskiego i okolic (Powiat Wodzisławski) skorzystaj z darmowych szkoleń podnosząc swoje kompetencje cyfrowe w jednym z siedmiu dostępnych modułów:

      - Działam w sieciach społecznościowych

      - Moje finanse i transakcje w sieci

      - Rolnik w sieci

      - Rodzic w Internecie

      - Tworzę własną stronę internetową (blog)

      - Mój biznes w sieci

      - Kultura w sieci

      Nie zwlekaj, złóż formularz zgłoszeniowy w biurze obsługi klienta Urzędu Miasta już dziś i weź udział w darmowym szkoleniu.

      Informacje dodatkowe o projekcie oraz opis modułów szkoleniowych dostępne są na stronie internetowej projektu pod adresem:  https://wodzislaw-slaski.pl/kompetentni-cyfrowo

      Projekt Kompetentni cyfrowo – rozwój mieszkańców Wodzisławia Śląskiego jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

      Formularz_zgloszeniowy.docx 

     • POZNAJEMY PRACĘ STRAŻAKA

      07.05.2019

      6 i 7 maja dzieci z grup starszych spotkały sie ze strażakami w Powiatowej Straży Pożarnej w Wodzisławiu Śląskim w celu poznania ich pracy. Poznanie wozu strażackiego oraz przejażdżka na wysokości dostarczyła przedszkolakom wiele radości. Ponadto 7 maja grupy młodsze gościły zaprosoznych gości- strażaków w przedszkolu. Dzieci mogły wsiąść do wozu strażackiego oraz dowiedzieć się na czym polega praca strażaka. Radość i podekscytowanie towarzyszyły dzieciom przez resztę dnia. 


      Znalezione obrazy dla zapytania wóz strażacki rysunek

       

  • Kontakty

   • Przedszkole Publiczne nr 15 w Wodzisławiu Śląskim
   • pp15@wodzislaw-slaski.pl
   • 32 4564421
   • ul. Przemysława 20
  • Logowanie