• BAL PRZEDSZKOLNY

    • 08.02.2019
    • „Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale.”

      8 lutego 2019r  odbył się wielki Bal Karnawałowy

     W karnawałowy nastrój wprowadził wszystkich wystrój korytarzy i sal przedszkolnych oraz omawiana tematyka dotycząca balu przez cały tydzień. Na korytarzach pojawiły się barwne klauny oraz inne prace plastyczne związane z balem karnawałowym. Bal rozpoczął się już z samego rana, a dzieci  przebrane za bohaterów ulubionych bajek z wielkim uśmiechem wchodziły do sal. Można było spotkać królewny, czarownice, kotki, motylki, piratów, policjantów, strażaków, Batmanów oraz wielu innych bohaterów znanych bajek. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatorkę z Zozolandi, która prowadziła zabawy i tańce z dziećmi. Wszyscy świetnie się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała dzieci do tańca. Na dzieci w trakcie zabaw czekał też poczęstunek oraz słodka niespodzianka, którą przedszkolaki zabrały do domu. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie, a wspólna zabawa przyniosła dzieciom wiele uśmiechu.

      

    • BOHATER TYGODNIA

    • 07.02.2019
    • Znalezione obrazy dla zapytania elmer

     7 lutego grupę V odwiedziła mama Adama. Pani Ola przeczytała dzieciom bajkę pt. "Elmer i wyścig" oraz "Elmer i wyjątkowy dzień". Opowiadanie o wesołym słoniu bardzo spodobało się starszakom. Na zakończenie dzieci samodzielnie wykonały  słonia ze skrawków materiału. Zajęcia zostały zorganizowane w ramach projektu Bohater Tygodnia. Mamie Adama dziękujemy za miłe i ciekawe zajęcia w grupie starszaków.

    • SPOTKANIE ZE STUDENTAMI UNIWERSYTETU III WIEKU

    • 06.02.2019
    •  

     5 lutego gościliśmy w przedszkolu studentów Uniwersytetu III Wieku. Zaproszeni goście wprowadzili nas w nastrój oczekiwania i tym samym dreszczyk emocji związany z mającym się odbyć balem karnawałowym. Przedszkolaki w każdej grupie z wielkim zainteresowaniem wysłuchały bajek i opowiadań jak to należy przygotować się do balu. Goście wraz z dziećmi chętnie tańczyli oraz pomogli w wykonaniu karnawałowych masek. Spotkanie zakończyło się występem dzieci z gr. V. Mali aktorzy przedstawili gościom bajkę pt." Królowa Śniegu". Studentom serdecznie dziękujemy za poświęcony czas dzieciom.