• Dzień chłopca

• 02.10.2023
        • 30 września to wyjątkowa data w kalendarzu! Chłopcy mają wtedy swoje wielkie święto! Dziewczynki z wszystkich grup złożyły życzenia swoim kolegom, zaśpiewały „sto lat” i wręczyły upominki. Dzień chłopca świętowano w każdej grupie na różne sposoby, było radośnie, a uśmiechy gościły na buziach wszystkich dzieci. Jeszcze raz życzymy wszystkim naszym chłopakom spełnienia marzeń oraz wszystkiego, co najlepsze

• Bezpieczni na drodze

• 01.10.2023
        • W ramach realizacji tygodniowej tematyki "Bezpieczni na drodze", grupa III wybrała się na wycieczkę na skrzyżowanie i przejście dla pieszych. Dzieci podczas zajęć utrwalały zasady bezpiecznego poruszania się przy ulicy.Przedszkolaki obserwowały z wielką uwagą ruch uliczny oraz nazywały znaki i poruszające się po drogach pojazdy. Szczęśliwe i zadowolone z siebie dzieci bezpiecznie wróciły do przedszkola, odwiedzając po drodze pobliski plac zabaw.

• Arena Gliwice-rewia na lodzie "Przygody Sindbada żeglarza".

• 01.10.2023
        • Arena Gliwice-rewia na lodzie "Przygody Sindbada żeglarza".

Wspaniałe, barwne widowisko i kunszt łyżwiarzy podziwiały dzieci z gr. IV i gr. V.

Arena Główna zamieniła się w bajkową krainę, a to wszystko za sprawą rewii na lodzie, która opowiedziała tysiącom dzieci niesamowitą historię Przygód Sinbada, nasze przedszkolaki uczestniczyły w tym wspaniałym widowisku. Wspomnienia zostaną w naszych sercach na zawsze !!!